Džínsy. Áno či nie?

Aký je váš najobľúbenejší kúsok oblečenia? Pre ženy je to ťažká otázka. Jeden deň chceme byť za elegantnú dámu a máme chuť obliecť si šaty a na druhý deň chceme iba pohodlie a obyčajne džínsy. Ale veď na džínsoch nie je nič zlé a aj s nimi môžete vytvoriť outfit, ktorý bude moderný, zaujímavý a originálny. Samozrejme všetko závisí aj od typu riflí. Džínsy majú svoju tradíciu už dlhé roky. A nikoho určite neprekvapuje, že ich sláva stále nezhasla. Práve naopak. Tento rok džínsom praje viac ako kedykoľvek predtým. Ženy začali radšej nosiť pohodlné outfity. Ale stále moderné. Džínsy by ste však mali vyberať aj vzhľadom na svoju postavu.

džínsy

Vysoké, štíhle ženy si môžu dovoliť takmer všetko. Pozor však na slim strih. Niektoré ženy, ktoré majú však príliš plochý zadok by sa mali vyvarovať úzkemu slim fit jeans strihu. Pre túto postavu sú ideálne zvonové džínsy, ktoré nebudú tak pútať pozornosť na pozadie. Plnšie postavy sa naopak slim strihu džínsov báť nemusia. Dokážu im vytvarovať ako stehná, tak aj zadok. V prípade väčšieho bruška by ste však mali zvoliť voľnejší vrchný diel oblečenia, aby sa na väčšie brucho zbytočne neupozorňovalo.

V prípade nízkych žien sú tiež vhodnejšie slim džínsy.

džínsy

Zvonový strih môže vzhľadom na rozšírenie krátke nohy ešte skrátiť. Pri každej postave však platí, že správne zvolený strih dokáže na vašom tele niečo zamaskovať a naopak aj pridať tam, kde potrebujete. Džínsy sú nestarnúca klasika. Každá nákupná maniačka by mala mať nejaké vo svojom šatníku. Obyčajne rifle nechajte tak a kúpte si kúsky, ktoré nevidíte na každom rohu. Bigstarjeans.sk má v ponuke množstvo originálnych džínsov, rôznych strihov pre každú ženu. Navštív online stránku bigstarjeans.sk ešte dnes a doplň svoj šatník o nový kúsok džínsov. Pretože nových džínsov nie je nikdy dosť, najmä v dnešnej dobe.