Kvalitný matrac môže byť i lacný

Lacne matrace kúpite rozhodne v e-shope alebo predajniach firmy SEGUM. Firma SEGUM matrace priamo vyrába a umožňuje, že si svoj matrac viete objednať vlastne úplne na mieru. Firma SEGUM je slovenským výrobcom matracov a postelí, čo jej dáva možnosť mať ceny matracov a zvlášť matracov na mieru, na veľmi nízkej úrovni. Kúpite si tak matrac najvyššej kvality, inovácií za výhodnú a nízku cenu. To sa skutočne oplatí!

spalna s postelou

V SEGUMe si vyberiete z rôznych druhov matracov. Môžete si zvoliť ozaj z rôznych typov skvelých matracov podľa toho, čo presne potrebujete. Pružinové, penové, taštičkové a ďalšie matrace vyrábajú sami a veľmi dobre. Svedčia o tom materiály najvyššej kvality, rovnako ako dlhá doba záruky. Ohľadne zdravého spánku vám veľmi radi poriadia pracovníci v predajniach a showroomoch SEGUM. Tým pádom sa aj vo výbere matraca od nich môžete dozvedieť viac práve tam. Matrace si samozrejme viete pozrieť a objednať aj online na webovej stránke, ak preferujte tento druh nakupovania. Naklikáte pohodlne z domu, čo potrebujete a všetko vám bude doručené približne do 14 dní. Poradiť sa predsa môžete aj online, mailom alebo telefonicky.

postel s matracom

Pri objednávaní si viete vybrať rozmer matracu, ako aj materiál návliečky, teda toho, čím bude váš matrac obšitý, resp. vrchný návlek a látku, ktorú chcete a preferujete. V oblasti matracov je SEGUM určite jedničkou a môžete sa spoľahnúť nielen na výbornú kvalitu, ale aj na skvelú a rozumnú lacnú cenu. 29 rokov skúseností v tejto oblasti umožňuje neustále vylepšovanie a inovovanie výrobkov. Ortopedické matrace alebo zdravotné matrace sú pohodlné pre telo, dajú sa vybrať podľa hrúbky, materiálu a tvrdosti. To, či potrebujete matrac tvrdý, stredný alebo mäkší sa môžete poradiť, alebo si prečítať na web stránke firmy.

Je výborné, že máme na Slovensku tak kvalitného výrobcu matracov a môžeme si dovoliť kúpiť zdravotný matrac za férovú cenu!