Tantra pre našinca už nie je neznáma, jej pozitívny vplyv na telo aj dušu využívame bežne

Košice sú po Bratislave druhé najväčšie mesto na Slovensku, sídli tam veľa organizácií a obyvatelia majú k dispozícii mnoho služieb, okrem tých bežných aj menej tradičné či exotické. Medzi ne patrí aj možnosť využiť masážne služby na základe exotických rituálov, nazývané aj tantrické masáže. Tantra vznikala postupne a jej prerod je popísaný v literatúre, ktorá bola realizovaná od konca 8.storočia. Hovoríme o hinduistickej ezoterickej tradícii, pod ktorú patria stovky rozličných druhov tantier, rozdelených podľa toho, čím sa zaoberajú, napríklad tantra košice rituálmi, náboženskými obradmi, jógou, mantrami, vzťahmi vo vesmíre aj spájaním muža so ženou, vďaka ktorému vyniká energia či svetlo.

Spôsobov vzrušenia je veľa

Využívanie tantrického učenia pri masážach spôsobuje ich vzrušujúci podtón, všetko je podriadené spojeniu tela a mysle, spôsoby masírovania sú dané druhom masáže a pri nich sa používajú všetky možné metódy, teda nielen tradične ruky, ale aj prsia, nohy, ústa, vlastne sa zapája celé telo a aby bol každý dotyk ešte vzrušujúcejší, tak sa používajú aj masážne gély. Kontakt tela na telo je tak oveľa príjemnejší, kĺzavejší, hladší, čím sa viac stimulujú zmysly a dochádza k vyvrcholeniu.

Základom sú ruky, ale aj ostatné časti tela sú dôležité

Masérky v tantra salónoch sú veľmi šikovné, pekné, na profesionálnej úrovni a zároveň aj diskrétne. Objednávky prijímajú online, tam si určíte druh masáže a môžete si vybrať aj masérku. V salóne vás privíta a ponúkne vám šálku chutného čaju alebo kávy, po absolvovaní sprchy sa prezlečiete do sárongu a potom už môže prísť na rad samotný rituál. Tantrická masáž je vhodná pri psychických problémoch, ak potrebujete „vypustiť paru“, ale aj trocha sexuálneho vzrušenia, tu zažijete všetko naraz. Spájanie jednoty ducha a tela je totiž základnou ideou tantry, ak je uspokojené telo, myseľ bude tiež v pohode. Východné kultúry to veľmi dobre vedia a ich spôsob dosiahnuť to je veľmi príjemný a vzrušujúci zároveň.