Aj sveter môže byť dobrou náhradou vrchného ošatenia

Pohodlie domáceho prostredia si užívame v oblečení, ktoré je príjemné na telo a zároveň nie je zväzujúce, ale komfortného strihu. Najčastejšie v domácom prostredí nosíme tričká či mikiny z mäkkých látok, lebo sa v nich pohodlne sedí či vykonáva akákoľvek domáca činnosť. Na bežné nosenie do práce či do školy však môžeme namiesto mikín využiť svetre.

Ladovomodrá na svetri aj doplnkoch

Pulóvre či svetre sa šijú a pletú, ich teplé a kvalitné materiály či vypracovanie môžu byť pokojne skvelou náhradou mikín. BIG STAR sa snaží ženám a mužom priniesť trendové a dostupné produkty bežnej módy či spoločenských odevov, na prechodné obdobie ide o tenšie priadze a látky, s výstrihmi do „V“, „U“ či lodičkové typy, svetre na chladné obdobie sa môžu šiť zimne svetre z hrubých materiálov a tomu sa prispôsobuje aj strih.

Svetre na zimu môžu mať veľké goliere či roláky, ktoré sú moderné a veľmi populárne každú zimnú sezónu. Neprechladnete v nich a navyše vyzerajú trendovo. Správna farba a priliehavý strih z vás urobí elegantnú dámu v každom okamihu dňa. Svetre predĺženého strihu sú univerzálne a môžete si ich obliecť namiesto bundy či kabáta. Ak sa dajú zapnúť alebo majú opasok, tak budú dokonalo zvýrazňovať pekné siluety postáv ich nositeliek.

Hrubo pletený biely sveter vás zachráni

Pletený materiál je možné podšiť teplou podšívkou alebo kožušinkou a hneď sa stáva kúskom, ktorý si môžete obliecť aj v chladných dňoch. Kapucňa k tomu bude dokonalým zavŕšením snahy o vytvorenie pohodlného a teplého svetra do každého počasia. O farbách a ich kombináciách sa môže presvedčiť každá zákazníčka osobitne, ak sa rozhodne pre surfovanie po eshopových stránkach poľskej značky BIG STAR. Pre ženy sú typické pastelové odtiene, čierna či biela alebo prírodné farby, hnedá, kávová či škoricová. Meluzína je v zimnom období dosť neodbytná, no ak sa proti nej dobre vyzbrojíte a oblečiete si niektorý zo spomínaných svetrov krátky, dlhý, oversize strih či priliehavý, nebudete ľutovať, chlad sa vám vyhne a aj módny trend dodržíte, tak poďme nakupovať.