Máte pozemok, ale neviete postaviť dom? Zvážte mobilný dom

Otázka výstavby rodinného domu nemusí byť tak jednoduchá vec. Jednoznačne trvá nejaký ten čas a vyžaduje mnoho nielen času, ale aj pracovnej sily, administratívnych úkonov a nakoniec aj financií. Nakoniec sa pôvodné plány a kalkulácie aj tak vždy dostanú na vyššiu úroveň, ako bolo pôvodne a všetko sa predĺži a aj predraží. Tak to jednoducho pri výstavbe už býva. Stavba je „živý“ projekt a má svoje silné a slabšie stránky. Riešením by bolo nechať si postaviť dom na kľúč a takpovediac o nič sa už nestarať. Avšak riešenia na kľúč bývajú finančne náročnejšie.

spálňa

Ak teda máte pozemok a zvažujete, že na ňom chcete niečo postaviť, zaujímavým tipom môžu byť hotové mobilné domy. Mobilný dom nie je ako karaván a nemá kolesá. Jeho mobilita spočíva v tom, že sa dá, väčšinou kamiónom, priviesť na nejaké konkrétne miesto, resp. pozemok, a to už ako hotový dom. Môžeme si podrobnejšie opísať, ako taký mobilný dom vyzerá na príklade Mobilný dom Sunsseker Bruine TW40 Euro-mobilnedomy.sk,

mobilné domy na pláži

Tento model mobilného domu má rozmery 6,8 x 3 m. Má teda štandardnú šírku, aby sa dal previesť a dĺžku 6,8 m. Dispozícia tohto útulného mobilného domčeka je 3 + kk. Teda obývacia časť dve spálne a kuchynskú kút. Samozrejme, okrem toho aj sprchový kút a wc. Takýto mini domček však mnohým splní sen o vlastnom bývaní a to aj za nízku cenu, ktorá je dostupná každému. Pre tých, ktorý by potrebovali väčší životný priestor, možno viacej budú zaujímavé modely o dĺžke 10 alebo až 11 metrov. Niektoré mobilné domy majú aj 2 vchody.

Mobilný dom už splniť sen o bývaní v mini rodinnom dome mnohým a to nielen v zahraničí, ale aj u nás. Bohaté referencie na webovej stránke spoločnosti Euro-mobilnedomy.sk ukazujú rôznorodé realizácie, ako sa dajú pekne, esteticky, ale aj prakticky mobilné domy upraviť a nainštalovať. Určite to bude veľmi zaujímavé aj pre vás!