Kúp si založenú s.r.o. už od 490€!

Budúci podnikatelia, prípadne aj tí, ktorí chcete svoju činnosť rozšíriť o novú s.r.o., máte jedinečnú možnosť, ako si rýchlo a veľmi lacno založiť spoločnosť s ručením obmedzeným. Už od sumy 490€ môžete mať novú firmu, ktorú nebola pred vami ešte nikým používaná. Ušetríte nielen veľa času, ktorý by ste strávili sami so zakladaním novej firmy, ale takisto aj finančné prostriedky. Ready made spoločnosti sú pripravené ako firmy na predaj. Predaj firmy takto realizujú špeciálne firmy, agentúry, ktoré sa zaoberajú zakladaním firiem, ich likvidáciou a teda aj predajom.

podpisovanie zmluvy

Nemusíte sa obávať ničoho nekalého. Na Ezmluva.sk si vyberiete z ponuky už založených firiem a pohodlne si ju rezervujete, kým sa podpíšu papiere o prevode podielu z tejto firmy na vás. Firmy, ktoré sú takto určené primárne iba na predaj, sú bez záväzkov. V cene od 490€ môžete mať neplatcu Dph. Platca Dph vás síce vyjde o niečo viacej, avšak stále veľmi výhodne a najmä rýchlo, resp. hneď! Nemusíte už platiť základné imanie a ďalšie poplatky. V cene je zahrnuté i to, že si môžete zmeniť obchodný názov, sídlo a predmety činností.

podávanie rúk

Začať podnikať je s týmto spôsobom veľmi jednoduché a rýchle. Nemusíte sa nechať odradiť zložitými administratívnymi postupmi, ktoré nie každý má rád. Prísť podpísať zmluva dohodnúť detaily a podnikať je ozaj veľmi lákavá predstava. Môžete tak svoju firmu začať budovať už takmer na druhý deň. S.R.O. je práve jednou z najbľúbenejších právnych foriem obchodných spoločností. Práve pre svoju výhodu, že podnikateľ neručí svojim osobným majetkom, či už ste spoločníkom alebo konateľom, ručíte len do výšky svojho vkladu do s.r.o. Na pridelenie registrácie za platcu Dph čakáte bežne ďalšie týždne kým ju dostanete. Pri ready made spoločnosti, môžete mať hneď i platcu Dph. Navyše, ak potrebujete spoločnosť, ktorá už má nejakú tú históriu, aj taká sa dá kúpiť, resp. aj také majú na predaj. Začni teda podnikať bez obmedzení a hneď.