Luxusný Wellness vo vašej kúpeľni

Zdá sa vám vaša pokožka unavená a nezdravá? Máte s pokožkou nejaký problém a neviete si s ním poradiť? Našťastie už nemusíte chodiť ďaleko, aby ste tento problém vyriešili. Stačí zájsť do vašej kúpeľne a siahnuť po produktoch značky DR Nona. V nich je totiž ukryté bohatstvo minerálov z Mŕtveho mora a esenciálnych olejov z aromatických bylín, ktoré vám pomôžu zregenerovať vašu pokožku, aby bola opäť zdravá a žiarivá. Produkty Dr Nona sú harmónia západnej a východnej medicíny s takmer tridsať ročnou tradíciou známe po celom svete. Produkty sú vytvorené na prírodnej báze bez použitia parabénov, preto sú šetrné k vašej pokožke aj organizmu a môžu po nich siahnuť aj ľudia s veľmi citlivou pleťou. Čo je veľmi veľká výhoda oproti iným kozmetickým produktom, vyrobených klasickým spôsobom. Odhaľme spoločne blahodárne účinky Mŕtveho mora a esenciálnych olejov a objavme tak ďalšie výhody tejto kozmetiky. A potom sa už môžete nechať rozmaznávať luxusnou procedúrou v najlepšom wellnesse priamo u vás doma.

kozmetika na prírodnej báze

Účinky minerálov Mŕtveho mora – všeobecne je známe, že morská voda má liečivé účinky a celkovo pôsobí blahodárne na organizmus. Je to vďaka obsahu minerálov, soli a stopových prvkov, ktoré sú v nej obsiahnuté. Najviac zastúpenými sú napr. jód, horčík, bróm, draslík, vápnik. Vďaka ním sa telo rýchlejšie zbavuje toxínov, dochádza k látkovej výmene a regenerácii buniek. Morská voda pôsobí tiež ako antiseptik, zvláčňuje pokožku aj sliznice. Morská soľ tiež pôsobí ako peeling a odstraňuje tak kúsky odumretej kože a napomáha pokožku obnoviť a osviežiť. Mŕtve more je špecifické tým, že obsah minerálnych látok obsiahnutých v morskej vode je až desaťnásobne vyšší, ako je to v prípade obyčajnej morskej vody. Tým sa zvyšujú aj samotné liečivé účinky. Nesmieme tiež zabudnúť spomenúť liečivé účinky bahna z Mŕtveho mora, ktoré je veľmi nápomocné v liečbe rôznych kožných ochorení ako je psoriáza, akné, kožné ekzémy a iné kožné ochorenia práve vďaka vysokej koncentrácii minerálov, ílu a peloidov.

Účinky esenciálnych olejov – esenciálne oleje sú vysoko-koncentrované zlúčeniny dosiahnuté destiláciou alebo extrakciou rastlín. Využívajú sa už tisícročia vo forme aromaterapia a sú známe najmä vďaka protizápalovým, antioxidačným, antivírusovým a antibakteriálnym účinkom.

domáci wellness

Doktorka Nona Kuchina zakladateľka firmy Dr Nona je známou lekárkou a vedkyňou, ktorá si sama v mladosti prešla bolestivým procesom liečby rakoviny. Počas liečby sa oboznámila s východnou medicínou, ktorá jej pomohla zákerný boj nad rakovinou vyhrať. Preto sa doktorka Nona Kuchina rozhodla vo svojej práci skombinovať pozitíva oboch smerov medicíny a vytvorila tak jedinečnú líniu produktov Dr Nona. Jej produkty obsahujú bioorganominerálny komplex, čo je know-how firmy Dr Nona. Kozmetika je vyvinutá špeciálne pre všetky typy pleti a jej používanie sa odporúča taktiež pacientom po chemoterapii alebo po inej náročnej liečbe. Ak si nie ste istí, ktoré produkty by ste si mali vybrať do vášho domáceho wellness, odporúčame siahnuť po brožúre nonoterapia, kde sú opísané rôzne zdravotné problémy ako aj využitie jednotlivých produktov pri jednotlivých zdravotných ochoreniach.

Tip od nás:

Napustite si vaňu. Pridajte do kúpeľa trochu morskej soli Dr Nona. Zapáľte si sviečku (bez vône – nechajte pôsobiť vôňu esenciálneho oleja obsiahnutého v soli. Pustite si príjemnú hudbu. Zatvorte oči. Relaxujte a zažite tak očarujúci pocit osvieženia luxuského wellness vo vašej kúpeľni. Aktívnejší môžu siahnuť aj po zaujímavej knihe. Po pol hodine sa budete cítiť sviežo, oddýchnuto, s novou energiou a vaša pokožka bude žiarivá a hebká. Určite to stojí za vyskúšanie.