Naše profesionálne Tantra masérky sú zárukou kvality.

Tantra masáž môže byť zdrojom potešenia a relaxu. Nejedná sa o obyčajnú erotickú masáž, ale o komplexnú záležitosť, v ktorej sa prebúdza energia a spája telo s duchom. Tantrická masáž sa vykonáva prostredníctvom rituálu, ktorý prebúdza sexuálnu energiu, pričom prečisťuje energetické kanály tela a harmonizuje energetické body – čakry. Účelom tantrickej masáže nikdy nie je potešenie pre potešenie, ale predstavuje prostriedok na prebudenie zmyselnosti, citlivosti a zmyslov. To, čo robí tantrickú masáž výnimočnou, je využitie a nasmerovanie sexuálnej energie; toto je kľúč k dosiahnutiu iného stavu vedomia prostredníctvom sexuálnej radosti.

masérka

Každý, kto sa oddáva praktikám Tantry masáže, môže tak spoznať svoju vlastnú sexualitu úplne novým spôsobom. Tento typ masáže môže podporiť hlbokú relaxáciu a uvoľniť napätie a blokády v tele, čo vedie k priam neopísateľnej skúsenosti s vlastným telom a sexualitou. Pri Tantra masáži je ale veľmi dôležité, aby bola prevedená správne, pretože Tantra masáž je veľmi holistický, priam až rituálny akt, ktorý si vyžaduje znalosť rôznych techník, anatómie, ciest prúdenia energie ako aj erotogénnych zón tela. Tantra masáž celého tela je spojená so sexuálnou energiou, ktorá drieme v každom z nás a chce byť prebudená.

erotika

Všímavosť a trpezlivosť v dotyku vedú k hlbokému opätovnému spojeniu tela s duchom, ktorý často končí v extáze. Každý človek je iný a pre prebudenie vedomia môže, ale nie vždy musí tantra masáž zahŕňať aj intímne partie tela. Stimulácia vždy závisí od citlivosti a potreby toho, kto masáž dostáva. Veľmi pritom preto záleží na skúsenosti maséra, či masérky, pretože sú to práve oni, ktorí aktívne energie prebúdzajú a smerujú. Naše Tantra masérky sú zárukou kvality Tantry masáže. Akýkoľvek druh masáže vykonávajú s najväčšou profesionalitou o čom hovorí aj vysoká spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne vracajú. Oddajte sa do ich skúsených rúk a zažijete neuveriteľné potešenie, na ktoré tak ľahko nezabudnete.