Obohať svoj outfit ležérnou mikinou

Ležérna móda môže byť zároveň aj športová. Športový štýl je teraz veľmi módnym a zachádza do elegancie a nádychu luxusu, ktorý sa môže prejavovať a vyjadrovať rôznym spôsobom. Napríklad v kvalite materiálov, v prevedení ale aj v drobných detailoch, ako sú napríklad bočné pásiky, dokonale zladené k ostatnej látke. Teplákoviny, teplákové bundičky, ale aj mikiny sú teraz naozaj veľmi vhodné na nosenie. Športová elegancia sa dá zladiť aj do luxusnejších outfitov, ktoré môžete nosiť do práce a kancelárie, ak máte protokol na oblečenie, ktorý treba dodržiavať.

mikina s potlačou

Mikiny sú kúskami, ktoré má v šatníku takmer každý z nás. Sú veľmi praktické a dajú sa nosiť ku všetkému, dokonca aj k sukni a dnes už ich úplne v pohode zladíte aj k šatám alebo maxi šatám. Dnes móda dovoľuje ladiť a vrstviť aj predtým nezlúčiteľné kúsky alebo štýly. Dnes sa kreativite a fantázii hranice nestanovujú. Každý si môže obliecť, čo len chce a čo sa mu páči. Stačí to esteticky a vkusne zladiť. Potlač, tá sa dnes tiež veľmi nosí a preferuje. Potlač je trendom a obohatí zvršky krásou a puncom zaujímavosti, ktorá upúta. Mikiny s potlačou sú veľmi pekný doplnkom na jesenné potulky a prechádzky, alebo na stretnutie s priateľmi. Nič ňou nepokazíte ani v kaviarni alebo na akomkoľvek spontánnom podujatí a neoficiálnom štýle.

mikiny s potlačou

Jesenné outfity môžete ladiť v zemitých farbách, tie sa teraz preferujú a dolaďte ich napríklad výraznejšími doplnkami, či kabelkou. Všetko sa dá pekne zladiť alebo skombinovať do tónu v tóne alebo kontrastov. Inšpirujte sa čímkoľvek, čo sa vám páči a čo vás osloví v obchodoch na ulici, či v časopise alebo na módnych mólach. Kdekoľvek sa inšpirácia nachádza siahnite po nej a vneste ju do svojho šatníka https://www.fjallraven.sk/oblecenie alebo do svojho dňa kdekoľvek sa to bude dať. Obliekanie nám robí radosť vyjadruje naše cítenie a vkus a mali by sme sa v ňom cítiť dobre.