Získajte viac času pre seba a kúpte už založenú firmu

Kto by túžil chodiť po úradoch a vybavovať množstvo administratívnych záležitostí, strácať čas pri zdĺhavých procesoch, nutných k tomu, aby ste mohli konečne rozbehnúť svoju vlastnú firmu a všade pritom platiť poplatky. Nemusíte to absolvovať, v súčasnosti na trhu pôsobia spoločnosti, ktoré sa o všetko postarajú, venujú sa totiž iba tomu, že zakladajú nové spoločnosti a potom ich predávajú záujemcom o podnikanie. Novozaložené firmy s názvom ready made sú založené výlučne preto, aby ich kúpil podnikania chtivý klient, ktorý nechce absolvovať všetku tortúru pri zakladaní firmy na predaj ezmluva ezmluva.sk novej spoločnosti, k dispozícii sú firmy bez histórie alebo také, ktoré už nejakú činnosť majú za sebou, teda majú svoju históriu, môžu byť platcami DPH alebo nemusia, dokonca na predaj sú aj české spoločnosti s ručením obmedzeným.

Pracovať sa dá aj z domu

Niektorí klienti si vyslovene žiadajú spoločnosti bez histórie, ktoré majú čistý štít a môžu tak začať od nuly. Každá z nich už má povinné administratívne úkony vyriešené podľa litery zákona. Spoločnosti s ručením obmedzeným s históriou sú po právnej stránke celkom v poriadku, poriadok majú aj v účtovnej oblasti, neťažia ich žiadne pohľadávky ani záväzky a navyše sú tieto spoločnosti akceptované aj pri komunikácii s bankami, ak potrebujete vybaviť úver alebo máte záujem o pridelenie eurofondov.

Cenové relácie za ready made spoločnosti sa pohybujú od 490 do 4900,-eur a v nich je zahrnutá aj zmena konateľa či spoločníka, sídla alebo mena firmy, zmena orientácie podnikania, zakladateľská zmluva a zmluva o prevode podielu zo spoločnosti, podpisové vzory http://zakony.centrum.cz/vzory-smluv/ konateľov, súhlas s umiestnením sídla firmy a zaplatený súdny poplatok za zmeny v OR.

Podpisom sa zaviažete

Kúpou spoločnosti získate výhody:

-pridelené DIČ a IČO a zápis spoločnosti v OR

-možnosť využívať virtuálne sídlo tri mesiace zadarmo

-činnosť môže firma začať vykazovať ihneď po podpise zmluvy

-nulové záväzky spoločnosti máte zmluvne garantované

-základné imanie vo výške 5 000,- eur nemusíte platiť

-firmu je možné previesť okamžite

-všetky dokumenty sú vypracované advokátom