Prečo by ste mali používať IBC pre svoje podnikanie?

Používanie IBC bolo v posledných rokoch na vzostupe, a to z dobrého dôvodu. IBC je skvelou voľbou pre podniky, ktoré potrebujú prepravovať tovar vo veľkom z jedného miesta na druhé. IBC je typ kontajnera, ktorý sa používa na prepravu tovaru z jedného miesta na druhé. Je tiež známy ako intermodálny kontajner alebo nákladný kontajner. Často ich využívajú veľké špedičné spoločnosti a prepravné spoločnosti pri preprave tovaru z jedného miesta na druhé, ale dajú sa prenajať aj na iné účely. V tomto článku budeme diskutovať o tom, čo je IBC, na čo sa používa a prečo je to taká skvelá možnosť pre podniky, ktoré chcú prepravovať svoj tovar vo veľkom.

preprava ibc

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mali pre svoje podnikanie používať IBC. Po prvé, sú oveľa lacnejšie ako tradičné oceľové nádoby, pretože nevyžadujú žiadne nátery alebo nátery na ich ochranu pred koróziou. To znamená, že ich používaním môžete z dlhodobého hľadiska ušetriť. Po druhé, majú vyššiu nosnosť, čo znamená, že s jedným IBC prepravíte viac tovaru ako s oceľovými kontajnermi rovnakej veľkosti. Po tretie, majú lepšie izolačné vlastnosti, čo znamená, že váš tovar bude počas prepravy udržiavaný pri konštantnej teplote a vlhkosti – to je naozaj dôležité, pretože to pomáha predchádzať znehodnoteniu a plytvaniu potravinami!

ibc kontajner

Napokon sa dodávajú ibc kontajnerou v rozmeroch akýchkol´vek, vďaka čomu je ľahké nájsť ten, ktorý spĺňa vaše požiadavky. Jedinou skutočnou nevýhodou IBC je, že je drahšia ako oceľové kontajnery rovnakej veľkosti, ale z dlhodobého hľadiska ušetríte peniaze. Nádoba IBC je ideálna na prepravu tovaru, ktorý musí zostať chladný, suchý a pri konštantnej teplote, pretože ponúka vynikajúce izolačné vlastnosti. Napríklad, ak prepravujete potravinárske výrobky v IBC s nosnosťou 20 metrických ton, môžete zabrániť znehodnoteniu a plytvaniu potravinami!