Skúsili ste už tantrickú masáž?

Z pohľadu druhov a ponúk masáží sa najmä v posledných rokoch stávajú stále známejšie a takisto populárnejšie tzv tantrické masáže, ktoré sú špecifické masážov celého tela a nahotou, no takisto dokonalým efektom na celkové uvoľnenie stresového, nervového a sexuálneho napätia. Tieto služby zostávajú známe a navštevované už aj na Slovensku, a to najmä tantra bratislava Bratislava Tantra.

éterický olejíček

Viacerí možno budú považovať za netradičnú nielen nahotu, ktorá je pre tento typ masáží typická, ale tiež masáž intímnych partií. V oboch prípadoch však vravíme o zmysle tantry a snahe dosiahnuť požadovaný efekt uvoľnenia a regenerácie v dokonalej miere. Nahota symbolizuje prirodzenosť a intímne partie sú podľa tantristov centrom životnej energie. Cieľom je odbúranie celkového napätia, vrátane sexuálneho a masáž tak môže vyvolať takisto erotický zážitok.

  • Pochopiteľne však tantrická masáž pozná isté hranice a tie sú iba na zákazníkovi.
  • Ich mieru si môže určiť zákazník aj počas masáže, cieľom je dokonalé uvoľnenie.
  • Okrem iného je zákazník pred masážov zoznámený s postupom.
  • Tantrickú masáž podsupujú tiež partnerské páry, muž aj žena, ale rovnako jednotlivec.
  • V oboch prípadoch sa o vás postarajú profesionálne masérky/maséri oboznámení s princípmi tantry.

tantra

Ide o zlúčenie klasickej masáže s taoistickou a poznatkami tantry. Z tejto krátkej charakteristiky vyplýva, že ide o zážitok zameraný na detailné precítenie a dotykovú masáž, pri ktorej vnímate zmyselnosť každého dotyku. Dopraje tak precítenejší zážitok, než klasická masáž a postará sa o veľmi efektívnu regeneráciu tela i mysle. Tantrici veria, že pri aplikovaní tejto masáže prebieha do človeka čerstvá životná energia a tým ho omladzuje. Po jej skončení sa nebudete cítiť iba uvoľnene ako po klasickej masáži, ale nabití novou energiou a vzrušením.