Stavba drevodomu ale aj iných zaujímavých projektov

Plánujete stavať či rekonštruovať? Pozrite si našu bohatú ponuku rôznych potrebných materiálov, na stránke www.quadrofixing.sk. Ponúkame vám množstvo rôzneho potrebného materiálu, pre jednoduchú a rýchlu montáž. U nás na quadrofixing.sk nájdete všetko potrebné pre vašu konštrukciu. Konštrukčné skrutky, ktoré vám ponúkame, nájdete v tej najlepšej kvalite na kvadrofixing.sk. Okrem rôznych skrutiek u nás nájdete rámové hmoždinky, zemné vruty, rôzne typy kotvenia, hliníkové profily ale taktiež aj terasovú dlažbu, či terasové a fasádne drevo. V našej ponuke konštrukčných skrutiek si môžete vyberať zo skrutiek s tanierovou hlavou, ktoré sú vhodné pre univerzálne použitie a teda ich môžete použiť k spájaniu drevených hranolov, OSB dosiek alebo preglejok.

derevené spoje

Ponuku skrutiek do dreva s tanierovou hlavou si môžete pozrieť na stránke quadrofixing.sk. Nenechajte si ujsť ponuku kvalitných a odolných konštrukčných nerezových skrutiek v rôznych veľkostných prevedeniach. Konštrukčné nerezové skrutky 6,0 mm, nerez A2, tanierová hlava je možné si u nás objednať od 6×40 mm až 6 x 80 80 mm. Tieto nerezové skrutky s tanierovou hlavou sú vhodné pre montáž do drevených materiálov a teda na výstavbu drevených konštrukcií. Patria medzi najbežnejšie a najvhodnejšie nerezové skrutky pri veľmi namáhaných spojoch. Ich vŕtací hrot vám výrazne napomôže pri samotnej práci a pri samotnom vŕtaní vrutu. Všetky naše skrutky majú vysokú odolnosť voči korózii, čo sa vám preukáže na peknom a nezafarbenom vzhľade dreva v oblasti vrutu.

skrutky do derva

Siahnuť taktiež môžete po konštrukčných skrutkách do dreva s tanierovou hlavou https://quadrofixing.sk/konstrukcne-skrutky/tanierova-hlava/c1021, v prevedení žltý zinok, ako sú napríklad skrutky Eurotec Paneltwistec. Jedná sa o konštrukčné skrutky, ktoré sú vyrábané z tvrdenej ocele vo farebnom prevedení žltý zinok. Tieto skrutky môžete použiť na spojenie drevo s drevom, na kotvenie lát cez tvrdú izoláciu, ale taktiež na kotvenie drevených konštrukcií pri výrobe drevostavieb, ako sú napríklad drevodomy. Určite si pozrite našu bohatú ponuku konštrukčných skrutiek v rôznych prevedeniach na quadrofixing.sk Tvorte a konštruujte na profesionálnej úrovni.