Tantra masáž na rozprúdenie sexuálnej energie

Tantrická masáž, ktorá je stále populárnejšia, kombinuje sexuálny náboj, vzrušenie a pôžitok s relaxáciou tela a mysle. Je určená pre mužov aj ženy a jej hlavným cieľom je priniesť novú energiu vrátane sexuálnej. Táto forma masáže spája fyzické dotyky s technikami duchovných rituálov, ktoré sa používali už v staroveku. Hoci sa teraz viac zameriava na fyzický kontakt, stále má aj spirituálny rozmer. Tantra masáž má pozitívny vplyv na zdravie a sexuálne život, no tiež prináša isté riziká. O jej technikách, benefičných účinkoch a možných nebezpečenstvách si povieme ďalej.

Hoci história a stáročný pôvod tantra masáže siaha do staroveku a začiatku stredoveku, geograficky spadá do regiónov Indie a Tibetu. Táto masáž je integrálnou súčasťou tantry, ktorá je duchovným smerovaním zameraným na dosiahnutie uvedomelosti a jednoty. Tieto znalosti sú následne aplikované v terapeutickej praxi, ktorá pomáha vyvážiť energiu vrátane sexuálnej energie.

masáž

V prípade, že máte subjektívne ciele, tantrická masáž pomáha budovať hlbšiu intimitu, zvýšiť sexuálnu energiu a vitalitu, uvoľniť telo aj myseľ od stresu, odstrániť psychické blokády, zlepšiť relaxáciu a vytrvalosť vo v oblasti sexuality. U mužov vie oddialiť ejakuláciu alebo rieši problémy s prostatou.

tantra masáže

Tantrická masáž má komplexný vplyv na sexuálny apetít mužov aj žien. Použitím dotykov a správnych techník môžu maséri povzbudiť energiu, čo dlhodobo vedie k zvýšeniu sexuálneho vzrušenia. Pomáha odstrániť blokády a napätie, ktoré môžu brániť slobodnému prežívaniu potešenia počas intímnych chvíľ. Ak túžite po spestrení secuálneho života, tantra masáže sú tou správnou voľbou.

Pre mužov aj ženy má masáž s jemnými dotykmi v intímnej oblasti povzbudzujúce účinky na genitálie. To podporuje zvýšený prietok krvi do tejto oblasti, čo vedie k lepšiemu prekrveniu tkanív, zvýšenej citlivosti a lepšej reakcii na sexuálnu stimuláciu. Špeciálne u mužov to tiež podporuje kvalitu erekcie a takisto má vplyv na mužské pohlavné zdravie a vitalitu.