Pohodlná tlač fotografií z vášho mobilu.

Asi nikoho dnes neprekvapí, že na internet sa presunula aj taká služby akou je tlač fotografií a fotoalbumov. Umožnilo to rozšírenie internetu do všetkých kútov Slovenska a hlavne súčasné mobilné telefóny. Tieto už disponujú takými kvalitnými fotoaparátmi, ktoré v minulosti ťažko poskytovali aj niektorí vlastníci fotoslužieb. V súčasnosti má každý svoj mobilný telefón vybavený veľmi kvalitným fotoaparátom, ktorý mnohí aj neustále využívajú. Ukladanie spomienok do mobilu sa stalo celosvetovým trendom.

žene s mobilom

Takto si fotíme naše rodinné oslavy, stretnutia s priateľmi, veselé príhody alebo zážitky z dovolenky. No až si niekedy uvedomíme, že tých spomienok v tom mobile sú častokrát aj tisíce, no doma nie je vytlačená ani jedna fotografia z tohto obdobia. Jednoducho nie je čas.

A veľa ľudí si stále myslí, že vytlačiť takéto fotografie je veľmi komplikované a zdĺhavé. No nie je to pravda, žiadne nosenie USB kľúčov do fotoslužby, ktorú potom opätovne navštevujeme kvôli vyzdvihnutiu fotografií.

Dnes prebieha tlač fotografií online. Na stránke vybranej fotoslužby si načítate z mobilu fotografie, ktoré ste sa rozhodli vytlačiť, zvolíte formát, odkliknete kvalitu papiera, online zaplatíte a o pár dní máte fotografie vo vašej schránke. Fotoslužba fotkyzababku.sk garantuje odoslanie do 3 dní od nahratia fotografií.

fotografie

A nie sú to len fotografie, ktoré si takto môžete veľmi jednoducho a rýchlo zaobstarať. Veľmi obľúbené sú dnes fotoalbumy, kde máte svoje fotografie z dovolenky alebo svadby pekne pokope vytlačené vo veľmi luxusnom formáte. K takýmto spomienkam sa budete radi vracať aj po rokoch počas zimných večerov, keď si urobíte pekné poobedie pod dekou pri horiacom krbe. Ak máte vo svojom mobile fotografie, ktoré by sa vynímali na vašej stene alebo na stole v práci, tak neváhajte a zoberte mobil do ruky. A o pár minút sú fotografie pripravené k tlači.